Kancelaria specjalizuje się w działaniach z zakresu prawa własności intelektualnej. W ramach specjalizacji zajmujemy się ochroną praw autorskich, ochroną i rejestracją znaków towarowych oraz działaniami z zakresu zwalczania nieuczciwej konkurencji. Reprezentujemy artystów, architektów i innych twórców oraz pomagamy i doradzamy firmom budującym lub chroniącym własną markę.

Czytaj więcej...

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z porad prawnych online. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy formularz, za pomocą którego można złożyć zapytanie. Wycenimy koszt porady, a Państwo zdecydujecie, czy skorzystać z naszych usług. Płatność odbywa się za pośrednictwem systemu szybkich płatności Przelewy24,  dzięki czemu mogą Państwo otrzymać poradę znacznie szybciej.

Czytaj więcej...

Marzena Sarapata Kancelaria Radcy Prawnego świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Kancelaria mieści się w centrum Krakowa przy ul. Karmelickiej 54.

Czytaj więcej...

Marzena Sarapata Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Karmelicka 54 lok. 11, 31-128 Kraków
Tel: 608 066 640
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...